Jdi na obsah Jdi na menu
 


Získáte

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, získáte:

Kompletní servis od fáze návrhu po realizaci stavby

Zajistíme Vám nejen projekt samotný, ale také předprojektovou přípravu a projednání projektu na příslušných úřadech i s povolením stavby. Na Vaše přání zajistíme geodetické zaměření pozemku nebo realizaci stavby, které si zvolíte na základě cenové nabídky. Nabízíme také autorský a technický dozor. I v případě, že nebudete chtít autorský dozor, máte možnost konzultovat s námi průběh stavby.

Individuální přístup ke každému projektu

Abychom dosáhli Vaší maximální spokojenosti, řešíme projekty dle Vašich individuálních nároků a potřeb na pohodu bydlení, věnujeme se pečlivě návrhu jednotlivých místností i vč. možnosti zařízení a rozmístění zařizovacích předmětů a šetříme tak Vaše finance za vícepráce během stavby.

Odborné poradenství

Pokud ještě sami nemáte zcela vyřešený systém vytápění nebo například stavební materiály, pomůžeme Vám najít řešení na míru tak, aby vyhovovalo Vašim přáním a požadavkům. Bezplatné odborné poradenství nabízíme nejen našim zákazníkům, ale i těm, kteří již mají dům postavený nebo teprve stojí před volbou technologií apod. Stačí si domluvit schůzku.

12-ti letá zkušenost

Máme zkušenosti nejen co se teorie a legislativy týká, ale také zkušenosti praktické. Není pro nás proto problém uvažovat při projektování stavby v širších souvislostech a zároveň je navrhovat tak, aby byly opravdu proveditelné.

Návrh objektu s ohledem na minimální energetickou náročnost

již při návrhu stavby jsme schopni již v prvních fázích studie provést dynamickou simulaci energetické náročnosti stavby pomocí modulu VIP energy přímo integrovaném v ArchiCADu 16, ve kterém probíhá tvorba modelu a stavebních výkresů.


VYPRACOVÁVÁME NOVÉ

PRŮKAZY ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY - PENB 2013